menu: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4

Profesjonalne usługi szklarskie
Majster Szklarz - wysoka jakość oferowanych luster we Wrocławiu

Lustra łazienkowe na wymiar. Najtrwalsze w Polsce!
NIE MUSISZ WIERZYĆ NA SŁOWO! ZOBACZ PRÓBKI RÓŻNYCH LUSTER PRZY POMIARACH I PRZEKONAJ SIĘ SAM!!!
Oferujemy lustra różnego rodzaju, najwyższego gatunku kryształowe jak i zwykłe - kryształowe standardowe, dowolnej wielkości (także nadwymiarowe) i kształtu cięte na wymiar. Oprócz tradycyjnych luster dostępne są lustra w kolorze grafitowym, brązowym, niebieskim, zielonym i złotym. Na życzenie klienta wykonujemy polerowanie lub fazowanie po krawędzi o różnych szerokościach. Możliwe jest również wykonanie tj. wywiercenie otworu w lustrze pod kinkiet lub przewód. Dodatkowym walorem estetycznym może być naniesienie dowolnego wzoru - jak w przykładzie poniżej. W ofercie róweniż lustra przedpokojowe, meblowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Nie prowadzimy tanich chińskich luster tzw. nowej generacji.


lustra Wrocław
Zamów solidne, doskonałej jakości Lustra NA LATA!


lustro ze wzorem Wrocław
Wybierz swój niepowtarzalny wzór lustro ze wzorem Wrocław
Wybierz swój niepowtarzalny wzór
Plants: image 1 0f 4 thumb
Plants: image 2 0f 4 thumb
Plants: image 3 0f 4 thumb
Plants: image 4 0f 4 thumb
Plants: image 3 0f 4 thumb
Plants: image 4 0f 4 thumb

Ponadto:
 • Montaż luster na zawiasach
 • Najlepsza oferta na lustra


 • Przedstawiamy poniżej kilka najczęściej zadawanych pytań n/t luster.

  Co to są lustra bezpieczne?

  Lustra bezpieczne są to lustra podklejane specjalną folią atestowaną, która trzyma lustro w całości w przypadku rozbicia. Lustra takie stosowane są najczęściej w przedszkolach, szkołach, basenach itp. Lustra bezpieczne są w naszej ofercie.

  Czym czyścić zabrudzone lustro?

  Lustra i szyby czyścimy płynem do mycia szyb , najlepiej ściereczką z mikrofibry ,a następnie wycieramy do sucha. Mikrofibra posiada strukturę, która nie pozostawia smug, zacieków, kłaczków oraz drobnych włókien na czyszczonej powierzchni. Nie pyli. Skutecznie czyści i poleruje lustra, szyby

  Jaka powinna być głębokość wnęki na lustro?

  Zalecana głębokość to 7-12 mm

  Dlaczego lustro paruje podczas brania kąpieli? Czy można temu zaradzić?

  Lustro w łazience paruje ponieważ ciepła para styka sie z zimną powierzchnią lustra i zaczyna się skraplać. Aby lustra nie parowały stosuje się specjalne maty lub folie grzewcze. Folia grzewcza - samoprzylepna - to gotowy produkt, który przyklejamy do tylnej ścianki lustra. Niewielka ilość ciepła wydzielana przez folię likwiduje problem zaparowanego lustra. Folie są zasilane napięciem: ~ 230 V. Ogrzewanie lustra najlepiej aktywować razem z oświetleniem samego wykorzystując do tego celu wspólny wyłącznik. Instalację elektryczną musi wykonać elektryk. Folia chroni powierzchnię lustra przed zaparowaniem na obszarze i równym jej powierzchni. Na dużej powierzchni lustra trzeba zainstalować kilka folii obok siebie ( stosujemy połączenie równoległe ).

  Kafelkarz porysował mi lustro przy fugowaniu, czy można je naprawić?

  Niestety lustra porysowanego nie można „zregenerować”. Jedynym rozwiązaniem jest wymiana na nowe. Nasza firma może podjąć się takiej usługi.

  Czy szlif jest matowy czy może lepszej jakości?

  Lustra montowane u Klientów przechodzą przez wysokociśnieniową polerkę co pokazuje poniższy film.

  Wysokiej jakości poler po krawędzi.

  Jeśli zależy Ci na ładnym wykończeniu lustra, nie decyduj się na zwykły, matowy szlif. Ma to istotne znaczenie w przypadku punktowego podświetlenia lustra

  Czy istniała by możliwość docięcia luster w kształcie widocznym na zdjęciu?

  Nietypowe lustra Wrocław
  Tak, nasza firma zajmuje się docinaniem luster o nietypowych, nieregularnych kształtach. W zakres usług wchodzi również montaż.

  Co to lustro weneckie?

  Nazwa Lustro Weneckie jest niejako błędną nazwą. Poprawnie to Lustro Fenickie. Nie wiadomo skąd przyjęło się tak mówić, choć termin lustro weneckie jest coraz częściej używany i spotykany. Mianowicie Lustro Fenickie to rodzaj lustra, które ma za zadanie odbicie jednej części światła, a przepuszczenie drugiej. Najczęściej "Lustro Weneckie / Lustro Fenickie " montowane jest z pomieszczenia do pomieszczenia w konkretnym celu. Aby otrzymać 100% efekt lustra weneckiego należy pamiętać o podstawowej zasadzie: w jednym pomieszczeniu musi być tatalnie ciemno, w drugim bardzo jasno. W pomieszczeniu z którego będziemy " podglądać - chcemy być niewidoczni " natężenie światła musi być ok 7X słabsze niż w pomieszczeniu po drugiej stronie w pomieszczeniu „podglądanym”. W przeciwnym razie w lustrze weneckim zobaczymy co się dzieje po drugiej stronie. Efekt ten stosowany jest często w Komisariatach Policji, gdzie takie lustro znajduje się w pokoju przesłuchań. Osoby które znajdują się w pomieszczeniu jasno oświetlonym, w tym przypadku pokoju przesłuchań, widzą tylko swoje odbicie w lustrze. Natomiast osoby znajdujące się po drugiej, czyli świadkowie i policjanci mogą bezpiecznie i bez skrępowania obserwować podejrzanych.
  Lustra Wrocław weneckie/fenickie są w ciągłej sprzedaży w naszej firmie.

  Czego symbolem jest lustro?

  Lustro to symbol próżności i doczesności ;)

  Lustra Wrocław cennik

  Zadzwoń lub napisz po aktualny cennik luster wraz z montażem lub bez. lustra Wrocław

  Zakład Szklarski Usługi szklarskie u Klienta Wrocław i okolice:

  +48 71 330 00 00
  +48 501 409 150
  email:
  majsterszklarz@gmail.com

  Pełna oferta | Referencje | Promocje | Oferta dla architektów | Szukasz pracy?

  Wrocław i okolice

  szybko sprawnie

  Pogotowie Szklarskie Wrocław Szybkie pogotowie szklarskie Wrocław
  Szybko Fachowo Terminowo
  Awaryjne szklenie witryn, drzwi, okien itp  szklo hartowane i polerowane
  Hartowanie, polerowanie szkła

  szkło Wrocław

  wysoka jakość usług

  TAGI STRONY

  Majster szklarz, pogotowie szklarskie, lustra kabiny prysznicowe na wymiar, zakład szklarski Wrocław