Przełam granice przestrzeni z naszym szkłem! 

Zakres działania

Wrocław i okolice


Wysyłka

Polska i cała UE.


Terminy

Pomiar: z dnia na dzień
Lustra: 1- 2 dni
Szkło hartowane: ok 5 dni
Zabudowy szklane: 2 tyg.


Doświadczenie

Nieprzerwanie od 1992r.


Rabaty

5% post na FB, Insta i stałych klientów
7-10% dla sąsiadów
15% bez montażu

W naszym zakładzie stawiamy na innowacyjność i nowoczesność, wykorzystując najnowsze technologie oraz tradycyjne metody obróbki szkła.

Dzięki temu oferujemy nie tylko standardowe rozwiązania, ale również unikalne i niestandardowe projekty, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Sztuka szklarska to nie tylko rzemiosło, lecz również sposób ukazywania piękna i przekraczania granic materialnego świata.

Szkło nie tylko rozdziela przestrzeń, ale również ją otwiera. Jego przejrzystość kryje w sobie nieograniczone możliwości, ukazując, że nawet w najbardziej kruchych momentach kryje się piękno i potencjał

Szkło jest niczym lustrzane odbicie naszych myśli – przezroczyste, ale jednocześnie skupiające w sobie całą gamę kolorów i refleksji.

 


Konkurencyjne ceny


W naszym zakładzie szklarskim wierzymy, że wysoka jakość nie musi wiązać się z wysokimi cenami. Dlatego oferujemy naszym klientom nie tylko doskonałe produkty, ale także konkurencyjne ceny.


Szybkie realizacje


Dzięki naszemu zgranemu zespołowi i efektywnym procesom produkcyjnym gwarantujemy błyskawiczną realizację usług szklarskich, spełniając oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Wrocław i okolice


Wykonujemy pomiary i montaże na terenie całego dolnego śląska.


Zadowoleni Klienci


Dumni jesteśmy z licznych pozytywnych opinii, które świadczą o naszym zaangażowaniu w dostarczanie nie tylko produktów najwyższej jakości, ale także satysfakcji i trwałych relacji z naszymi klientami

Tworzymy szkło, które otwiera nowe perspektywy.