Drzwi przesuwne | salon
12 listopada, 2022
Zabudowa kotłowni drzwiami lustrzanymi
27 listopada, 2022

Szklana zabudowa łazienki


Szklana zabudowa łazienki to nowoczesne i praktyczne rozwiązanie, cenione w sposób szczególny w aranżacjach loftowych. To genialny sposób, aby stworzyć swoją prywatną strefę relaksu i podarować sobie odrobinę luksusu we własnym domu.

Prywatna łazienka


Skośna zabudowa szklana z drzwiami loftowymi


4 tygodnie

Dlaczego warto wybrać szklaną zabudowę łazienki?

Zastanawiasz się czy przeszklona łazienka to rozwiązanie dla Ciebie? Masz wątpliwości czy powierzchnia, jaką dysponujesz nie jest przeszkodą do spełnienia marzeń o własnej, prywatnej strefie relaksu? Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania.

Szklana zabudowa to rewelacyjna propozycja dla łazienek połączonych z sypialnią. Wykorzystanie szkła pozwala maksymalnie doświetlić wnętrze łazienki, co jest szczególnie korzystne, gdy planujesz wykonać niewielką łazienkę i nie masz możliwości zyskania dostępu do okna. Zabudowa szklana umożliwia efektowne wyodrębnienie części pomieszczenia na łazienkę wewnątrz sypialni lub adaptacja wnęki znajdującej się w pomieszczeniu na potrzeby łazienki.

Jaką szklaną zabudowę łazienki wybrać?

Jeśli planujesz wykonanie prywatnej łazienki w sąsiedztwie swojej sypialni - zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dopasować optymalne rozwiązanie, które najlepiej odpowiadało będzie Twoim potrzebom. Zabudowa wykonana ze szkła hartowanego jest wyjątkowo trwała i wytrzymała, a do tego prezentuje się rewelacyjnie. Szkło przezroczyste, matowe, a może mleczna szyba?

Zajmujemy się nie tylko realizacją, ale również wykonamy profesjonalny pomiar. Wykonujemy również zabudowy dostosowane do znajdujących się w Twoim domu skosów. Dzięki temu możesz maksymalnie wykorzystać powierzchnię, którą dysponujesz.

Inne zabudowy łazienek: