Drzwi szklane dwuskrzydłowe
20 stycznia, 2023
Drzwi szklane bez ościeżnicy
20 stycznia, 2023

Drzwi z ościeżnicą


Szklane drzwi prezentują się wyjątkowo elegancko, jednak warto wiedzieć, że niosą one ze sobą wiele możliwości. Drzwi z ościeżnicą to rozwiązanie klasyczne, solidne, wyglądające naprawdę efektownie.

Przedsionek


drzwi szklane z ościeżnicą, zawiasy zintegrowane z aluminiową ościeżnicą


3 - 4 tygodnie

Drzwi szklane z ościeżnicą

Przygotowywane przez nas drzwi szklane z ościeżnicą to produkt wysokiej jakości, gwarantujący maksimum bezpieczeństwa. Do jego wykonania wykorzystywane są wyłącznie najlepsze materiały, dzięki czemu efekt końcowy jest naprawdę doskonały.

Drzwi szklane z ościeżnicą wykonaną z aluminium to połączenie elegancji i funkcjonalności. Do ościeżnicy przytwierdzone są zintegrowane zawiasy, zapewniające szklanym drzwiom solidne mocowanie. Tafla szkła może być przezroczysta lub matowa, w zależności od tego, w jakim pomieszczeniu zostaną zamontowane. Decydując się na zakup drzwi z ościeżnicą znajdujących się w naszej ofercie zyskujesz możliwość przygotowania rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb. Realizujemy również projekty o nietypowych wymiarach.

Do jakich wnętrz pasują drzwi z ościeżnicą?

Drzwi szklane to rozwiązanie dość uniwersalne, które sprawdzi się w większości aranżacji. Idealne do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, loftowym lub minimalistycznym. Pozwalają na optyczne powiększenie przestrzeni, nie ograniczają dostępu do naturalnego światła, a jednocześnie są rozwiązaniem wyjątkowo funkcjonalnym. Bardzo łatwo dbać o ich czystość.

W aranżacjach wykorzystywane są zarówno szklane tafle przezroczyste, jak i matowe, w zależności od tego, w jakim pomieszczeniu mają zostać zamontowane. Szkło mleczne wygląda naprawdę świetnie, a jednocześnie pozwala zachować więcej prywatności niż szkło klasyczne.

Zastanawiasz się, jakie rozwiązania sprawdzą się u Ciebie? Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści pomogą wybrać optymalne rozwiązania.

Komponenty