Drzwi szklane bez ościeżnicy
20 stycznia, 2023
Drzwi szklane dwuskrzydłowe satynowe
20 stycznia, 2023

Drzwi z ościeżnicą


Szklane drzwi prezentują się wyjątkowo elegancko, jednak warto wiedzieć, że niosą one ze sobą wiele możliwości. Drzwi z ościeżnicą to rozwiązanie klasyczne, solidne, wyglądające naprawdę efektownie.

Przedsionek


drzwi szklane z ościeżnicą, zawiasy zintegrowane z aluminiową ościeżnicą


3 - 4 tygodnie

Drzwi szklane z ościeżnicą

Przygotowywane przez nas drzwi szklane z ościeżnicą to produkt wysokiej jakości, gwarantujący maksimum bezpieczeństwa. Do jego wykonania wykorzystywane są najlepsze materiały, dzięki czemu efekt końcowy jest naprawdę doskonały.

Do ościeżnicy przytwierdzone są zawiasy, zapewniające szklanym drzwiom solidne mocowanie. Tafla szkła może być przezroczysta lub matowa, w zależności od tego, w jakim pomieszczeniu zostaną zamontowane. Decydując się na zakup drzwi z ościeżnicą znajdujących się w naszej ofercie zyskujesz możliwość przygotowania rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb. Realizujemy również projekty o nietypowych wymiarach.

Do jakich wnętrz pasują drzwi z ościeżnicą?

Drzwi szklane to rozwiązanie dość uniwersalne, które sprawdzi się w większości aranżacji. Idealne do wnętrz utrzymanych w stylu nowoczesnym, loftowym lub minimalistycznym. Pozwalają na optyczne powiększenie przestrzeni, nie ograniczają dostępu do naturalnego światła, a jednocześnie są rozwiązaniem wyjątkowo funkcjonalnym. Bardzo łatwo dbać o ich czystość.

W aranżacjach wykorzystywane są zarówno szklane tafle przezroczyste, jak i matowe, w zależności od tego, w jakim pomieszczeniu mają zostać zamontowane. Szkło mleczne wygląda naprawdę świetnie, a jednocześnie pozwala zachować więcej prywatności niż szkło klasyczne.

Zastanawiasz się, jakie rozwiązania sprawdzą się u Ciebie? Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści pomogą wybrać optymalne rozwiązania.

Komponenty

Inne podobne realizacje drzwi szklanych z ościeżnicą: