Drzwi szklane z ościeżnicą
20 stycznia, 2023
Drzwi szklane białe | wiatrołap
20 stycznia, 2023

Drzwi dwuskrzydłowe


Podobają Ci się szklane drzwi w aranżacji wnętrz? Zastanawiasz się czy w Twoim domu można zainstalować wymarzone drzwi szklane? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać rozwiązanie optymalnie dostosowane do Twoich potrzeb. Poznaj ofertę drzwi dwuskrzydłowych i ciesz się wyjątkowym pięknem w swoich wnętrzach.

Pomieszczenie gospodarcze


Drzwi dwuskrzydłowe w stylu loft


4 tygodnie

Eleganckie i funkcjonalne drzwi dwuskrzydłowe

W miejscach, gdzie wnęka na drzwi jest dość duża i nie ma możliwości zainstalowania klasycznych szklanych drzwi z ościeżnicą lub bez niej, nie musisz rezygnować ze swoich marzeń :) Sprawdź, jakie szklane drzwi dwuskrzydłowe sprawdzą się najlepiej w Twoim mieszkaniu.

Idealne we wnętrzach o większej powierzchni. Mimo gabarytów wyglądają lekko i stylowo. Świetnie sprawdzą się w nowoczesnych stylizacjach wnętrz. Doskonałe do montażu w pomieszczeniach o charakterze reprezentacyjnych, jak np. salon. Ze względu na wysoką funkcjonalność z powodzeniem mogą być stosowane również w biurowcach. Szkło klasyczne lub matowe, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Zalety wykorzystania drzwi dwuskrzydłowych szklanych

Szklane powierzchnie bardzo łatwo utrzymać w czystości, dlatego cenione są zarówno w miejscach użyteczności publicznej, biurowcach oraz domach mieszkalnych. Drzwi dwuskrzydłowe to solidna i wytrzymała konstrukcja, przygotowana na wymiar, zgodnie z preferencjami każdego klienta. Wybierz wariant, który najbardziej Ci się podoba i skontaktuj się z nami, w celu uzyskania wyceny.

Inne dwuskrzydłowe realizacje: