Zabudowa wiatrołapu loft
9 listopada, 2022
Drzwi szklane w biurze
11 listopada, 2022

Drzwi loftowe w zabudowie szklanej


Aranżacje loftowe to bardzo charakterystyczne i cenione przez coraz większe grono osób rozwiązania. Surowy wygląd, oszczędność w dodatkach, otwarta przestrzeń i materiały wykorzystywane w aranżacji, jak cegła, drewno, beton czy szkło najlepiej oddają charakter wnętrz. Proste formy i symetria docenione zostaną przez każdego.

Biuro


Zabudowa szklana narożna 


5 tygodni

Drzwi loftowe - wariant dopasowany do Twoich potrzeb

Wykonujemy drzwi loftowe na zamówienie, dzięki czemu możemy realizować projekty nietypowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Drzwi skośne? Połączone z zabudową szklaną? Żaden problem. Nasi specjaliści są otwarci na nowe wyzwania. Swoją wiedzą i doświadczeniem wesprą Cię na każdym etapie, od wykonania pomiaru, po wybór ostatecznego wykończenia projektu. Postaw na pomoc fachowców i zyskaj rozwiązanie doskonałe, solidne, estetyczne i doskonale wykończone. Realizując projekty naszych klientów przykładamy uwagę do wszelkich detali, aby jakość zawsze pozostawała na najwyższym poziomie, spełniając oczekiwania klientów.

Czym charakteryzują się drzwi loftowe i gdzie sprawdzą się drzwi loftowe?

Mówiąc o drzwiach loftowych wiele osób od razu wyobraża sobie ich wygląd. Całość wykonana z profili metalowych, pomiędzy którymi znajduje się szkło. Taka konstrukcja sprawia, że przygotowane drzwi są wyjątkowo trwałe.

Styl loftowy, w tym zabudowy szklane i drzwi to świetna propozycja, z której skorzystać można zarówno planując aranżację prywatnego mieszkania czy domu, jak i w obiektach użyteczności publicznej czy biurowcach. Zamów wszystkie niezbędne do wykonania zabudowy elementy w jednym miejscu i miej pewność, że całość będzie prezentowała się naprawdę doskonale.

Drzwi loftowe doskonale sprawdzą się zarówno w mieszkaniach, jak i domach. Idealne do podkreślenia charakteru Twojej loftowej kuchni, salonu, równie dobrze będą prezentowały się w wiatrołapie czy garderobie, w biurach, hotelach czy restauracjach.

Komponenty zabudowy: