Panel szklany czarny
7 lutego, 2023
Drzwi przesuwne szklarz
Drzwi przesuwne
2 października, 2023

Drzwi wewnętrzne


Szklane drzwi wewnętrzne to wyjątkowy styl i elegancja. Doskonałe i bardzo praktyczne rozwiązania, które sprawdzą się w wielu aranżacjach. Rozważasz montaż szklanych drzwi wewnętrznych? Zapraszamy do kontaktu.

Przedsionek, salon, biuro


drzwi szklane wewnętrzne


3 - 4 tygodni

Funkcjonalność i elegancja

Jedną z największych zalet drzwi szklanych wewnętrznych jest ich wyjątkowy styl. Prezentują się naprawdę rewelacyjnie, dodają wnętrzom uroku, elegancji, dla wielu są synonimem luksusu. Doskonale komponują się z wnętrzami nowoczesnymi. Szklana powierzchnia pozwala naturalnie doświetlić każde wnętrze, a jeśli zależy Ci na zachowaniu minimum intymności, wówczas wybrać można drzwi ze szkłem matowym, które cechuje się niską przeziernością chroniąc pomieszczenie przed wzrokiem osób znajdujących się poza nim.

Tafla szkła, z jakiej wykonane są drzwi wewnętrzne jest z wytrzymałego materiału, aby były całkowicie bezpieczne i naprawdę wytrzymałe. Dużym atutem jest też łatwość czyszczenia. Powierzchnie szklane bardzo łatwo jest utrzymać w doskonałej czystości.

Szklane drzwi wewnętrzne - gdzie się sprawdzą?

Dostępne w naszej ofercie szklane drzwi wewnętrzne doskonale sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Idealne do kuchni, jadalni czy łazienki, a w budownictwie innym niż mieszkalne świetnie sprawdzi się jako drzwi do poszczególnych biur, np. wraz z odpowiednio dopasowanymi szklanymi ściankami działowymi.

Planujesz montaż drzwi wewnętrznych szklanych? Zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści pomogą wybrać optymalny wariant, dopasowany do Twoich potrzeb.

Komponenty